آموزکده سامانه مدیریت آموزشگاه amoozkadeh
آموزکده
چیست؟

سامانه مدیریت آموزشگاه آموزکده یک سامانه مدیریتی آنلاین است که با امکانات کاربردی، دقیق و در عین حال بسیار ساده به مدیران کلیه‌ی آموزشگاه ها اعم از آموزشگاه های فنی و حرفه ای، هنری، زبان، کامپیوتر، موسیقی و ... در امور مدیریتی قدرت و انعطاف می بخشد چرا که شما در هر لحظه و در هر مکانی که اراده کنید به تمامی امور آموزشگاه خود دسترسی دارید و در صورت نیاز می توانید تغییرات و اصلاحات مد نظر را اعمال نمایید و کلیه امور آموزشگاه خود را همیشه در قالب یک سیستم یکپارچه به همراه داشته باشید.

از برترین امتیازات این سامانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- نمایش اطلاعات کلی آموزشگاه در یک صفحه


همان طور که در تصویر می بینید در این صفحه، شما تمام اطلاعات مهم آموزشگاه خود را در یک نگاه مشاهده می کنید. تعداد کارآموزان، تعداد دوره های فعال، تعداد آزمون ها، لیست بدهکاران، چک های دریافتی و ...


اطلاعات مذکور به شما کمک می کند که به وضعیت آموزشگاه خود اشراف کامل داشته و کلیه امور مالی و آموزشی خود را زیر نظر داشته باشید. این صفحه نمایی کلی از اطلاعات آموزشگاه را نمایش می هد. برای دسترسی به جزئیات اموزشی و مالی آموزشگاه منوها و زیرمنوهایی در نظر گرفته شده که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

پروفایل

2- بخش آموزش


آموزش

مهم ترین کار در یک آموزشگاه، مدیریت برگزاری دوره ها، کلاس ها، آزمون ها و به طور کلی برنامه ریزی آموزشی است. سامانه آموزکده با امکانات کامل خود برای شما امکان مدیریتی دقیق و منظم را با استفاده از قسمت های مختلف فراهم کرده است.
1. درس ها
2. کلاس ها
3.آزمون ها
4.دوره ها

3- بخش کاربران


همان طور که در محیط فیزیکی هر آموزشگاه سه گروه از افراد حضور دارند، در سامانه اموزکده نیز کاربران به سه گروه کلی تقسیم بندی شده اند:
1. کارآموزان
2. اساتید
3. کارمندان
در تمامی قسمت های فوق شما به راحتی می توانید اشخاص جدیدی را به هر گروه اضافه ویا از گروه حذف کنید. در قسمت مدیریت هر گروه، تمامی افراد عضو گروه انتخابی، نمایش داده می شوند که برای هر شخص امکان مشاهده تمام جزئیات آموزشی و مالی وی امکان پذیر است. امکانات موجود در این قسمت به مدیر آموزشگاه اجازه می دهد به طور کامل و با ریزترین جزئیات از تمام مشخصات فردی، آموزشی و مالی اشخاص مطلع باشد.

کاربران

4- بخش مالی و حسابداری


مالی و حسابداری

یکی از اساسی ترین و حساس ترین بخش های هر مجموعه، واحد مالی و حسابداری است. سامانه مدیریتی آموزکده با در نظر گرفتن امور مختلف مالی به شما اجازه می دهد به تمامی مسائل مالی و حسابداری آموزشگاه خود اشراف داشته و برای کلیه دریافتی ها، پرداختی ها و چک ها برنامه ریزی کنید. در این قسمت وضعیت مالی کارآموزان، استادیاران، مدیران و حتی وضعیت چک ها را به صورت مجزا مشاهده می نمایید. اینکه شهریه دوره ها و آزمون هایی که هر کارآموز در آن شرکت کرده چقدر است، چه مبلغی از شهریه را پرداخت کرده، پرداختی وی به کدام یک از حالت های نقدی، واریزی و یا چکی بوده و به طور کلی وضعیت مالی آن کارآموز چگونه است.

5- تیکت ها


یکی از امکانات کاربردی سامانه مدیریتی آموزکده امکان ارسال تیکت و پیامک به جهت ارتباط بین کلیه کاربران است. این ویژگی به شما امکان ارسال تیکت و پیامک را هم به صورت تکی و هم به صورت گروهی می دهد. شما می توانید از این قسمت برای اطلاع رسانی های مختلف استفاده کنید. به عنوان مثال: اطلاع رسانی برگزاری دوره های جدید، اطلاع رسانی برگزاری آزمون ها، تغییر تاریخ برگزاری کلاس ها یا آزمون ها، سررسید پرداخت چک بدهکاری کارآموزان و ...


موارد فوق تنها بخشی از امکانات این سامانه مدیریتی است. تیم ما در حال برنامه ریزی و اجرای فازهای جدید و قدرتمندی در جهت گسترده تر کردن حوزه های فعالیتی این سامانه است.منتظر به روزرسانی ها و افزایش امکانات این سامانه باشید...

جهت مشاوره و آگاهی از سایر ویژگی های کاربردی و مفید سامانه مدیریت آموزشگاه آموزکده به قسمت راه های ارتباطی مراجعه کنید.